Schoolkamp in 1 dag!
De 2021 event special: Een schoolkamp in 1 dag! Het beste alternatief voor de buitenlandreis of het meerdaagse schoolkamp
Lees meerIn een zoektocht naar een leuke opening of afsluiting van het schooljaar met je klas helpen wij je graag een handje. Bij Kijk Mij Sports kun je midden in het centrum van Zwolle, voor een zeer scherpe prijs een geweldig sportief avontuur beleven!
Wat zeg je van het volgende (voorbeeld) programma:
15:00 Ontvangst met kajak instructie door een ervaren instructeur
15:15 Met de kajaks te water voor een prachtige vaartocht door de stadsgracht van Zwolle
16:15 Einde vaartocht door de stadsgracht, nu is het tijd om op te frissen.
17:00 Optie: Heerlijk onbeperkt pannenkoeken eten op de pannenkoekenboot te Zwolle
Deze tijden zijn ter indicatie, de aanvangstijd is in overleg te bepalen.
Bij een minimaal aantal van 25 personen betaal je nu maar € 4,95 p.p. voor het kajakken. Dit is inclusief peddel, zwemvest en tonnetje. Je zit met maximaal 3 personen in een kano. Met minder dan 25 personen betaal je € 5,95 p.p. Natuurlijk vaart er een ervaren instructeur met jullie mee.
Deze gave dag valt uit te breiden met een spannende culturele GPS oriëntatie tocht door de binnenstad van Zwolle. Deze tocht duurt inclusief instructie 1,5 uur waarbij er in kleine groepjes een gave route wordt afgelegd door het centrum. De totaalprijs hiervan bedraagt € 11,95 p.p. Voor de losse GPS oriëntatietocht bedraagt de prijs € 4,95 p.p. bij minimaal 25 personen.
Het pannenkoeken eten is een suggestie, we eindigen in het centrum, dus mocht je zelf een leuke locatie weten om een hapje te eten/ een borrel te doen dan kan dat natuurlijk! Ook een compleet verzorgde BBQ in het park behoort tot de mogelijkheden.
![]() |
![]() |
![]() |
Kosteloos uw reis van 2021 verplaatsen naar 2022 wanneer covid-19 weer roet in het gooit!
Lees meerWij kunnen een heel verhaal vertellen over onze gave schoolkampen, en dit doe...
Lees meer