• Outdoor Schoolkamp kajakspel

  Slapen, eten, activiteiten, alles wordt verzorgd!

Buitensport, onze passie uw genot

Bij Outdoor Schoolkamp Nederland zijn we zowel binnen als buiten ons werk enorme liefhebbers van uitdagende buitensport activiteiten. Deze passie delen wij graag! Waar de één helemaal opgaat in het boogschieten, is de ander verslingerd aan het mountainbike. Onze gemeenschappelijke deler is dat wij het heerlijk vinden onze enthousiasme over te brengen en hierbij samen bezig te zijn! Tijdens uw Outdoor Schoolkamp gaan wij hier voor de volle 200% procent voor.

Toegankelijk voor iedereen

Natuurlijk zijn onze buitensport activiteiten toegankelijk voor iedereen, hiervoor hoef je absoluut gaan topsporter te zijn. Een dosis doorzettingsvermogen maakt het allemaal nog leuker! Bij Outdoor Schoolkamp Nederland  staan we voor sportief genieten voor iedereen.  Onze instructeurs doen daar dan ook alles aan. Ben je geblesseerd? Geen probleem we kijken wat je wel kunt. Heb je angst voor bijvoorbeeld water? Geen probleem, we kijken op welke manier je wel mee kunt doen, of wellicht een alternatief. Dat is samen sportief genieten volgens Outdoor Schoolkamp.

Team Outdoor Schoolkamp

Het team van Outdoor Schoolkamp bestaat uit deze outdoor enthousiastelingen hierbij studeren zei aan opleidingen als Sport & bewegen, het Cios, de Alo of allang afgestudeerd. Ook toppers die inmiddels al lang afscheid hebben genomen van hun baan in de sport zijn nog steeds regelmatig actief binnen Outdoor Schoolkamp. Waarom? Omdat dit leuk is!

Mooie buitensport dagen, samen genieten

Uiteraard genieten u en uw leerlingen van het schoolkamp voor de middelbare school, maar als wij eerlijk zijn; wij genieten hier ook enorm van! Dat is het leuke en uitdagende aan ons beroep. We doen activiteiten die we leuk vinden, bevinden ons een in dynamische omgeving met uiteenlopende groepen. Welke we het allemaal enorm naar de zin willen maken. Het plezier, het samen bezig zijn, het samen genieten van leuke activiteiten doet de, misschien wel herkenbare lange dagen, vergeten. Aan het einde van de dag nog even samen zitten bij het kampvuur. Heerlijk vinden wij dat!

Doe mij zo'n gaaf schoolkamp!

 

Nieuws

 • Schoolkamp in april - De droogste maand van het jaar!

  Niemand wil regen tijdens het schoolkamp, laat april nou de droogste maand van het jaar zijn in Nederland.

  Lees meer
 • Wordt onze nieuwste Outdoor Schoolkamp-ioen!

  Voor 2024 zijn wij opzoek naar versterking van ons team, kom werken bij het leukste buitensport bedrijf van Nederland...

  Lees meer
Meer nieuws
 • 3 daagse schoolkamp Ommen

  Drie daagse reis Ommen

  In een zoektocht naar een leuke opening of afsluiting van het schooljaar met je klas helpen wij je graag een handje.

  Bekijk het arrangement
 • Arrangementen

  Meerdaagse schoolkampen

  Organiseer hier het gaafste 2,3,4 of 5 daagse schoolkamp van Nederland, stel de reis geheel naar wens samen

  Wordt een schoolkamp held
 • Schoolkamp met gegarandeerd busvervoer

  Gegarandeerd busvervoer

  Jullie busvervoer per luxe touringcar geregeld door Outdoor Schoolkamp en geweldig verzorgd door South West tours

  Verzeker uzelf van vervoer
 • Schoolkamp in 1 dag

  Schoolkamp in 1 dag!

  De event special van het jaar: Een schoolkamp in 1 dag! Het beste alternatief voor de buitenlandreis of meerdaags schoolkamp

  Wat is er mogelijk
 • Outdoor op locatie

  Outdoor op locatie

  Wilt u de introductie en sportdagen als school eens geheel of gedeeltelijk op een andere manier organiseren.

  Bekijk de mogelijkheden
 • Odulphus Lyceum - Tilburg  - 6 daags kamp met 170 leerlingen

  "“Voor het derde jaar nu met Outdoor Schoolkamp weggeweest en ik kan er alleen maar positief over zijn! "

  Odulphus Lyceum - Tilburg  - 6 daags kamp met 170 leerlingen
 • Mavo Schravenlant - Schoolkamp met 120 leerlingen

  "“Dank voor de fijne samenwerking! We kijken allemaal, zowel leerlingen als docenten, terug op een zeer geslaagd kamp!"

  Mavo Schravenlant - Schoolkamp met 120 leerlingen
 • Jamie Maidman

  "Van aankomst tot vertrek was het kamp tot in de puntjes verzorgd!"

  Jamie Maidman
 • Roosmarijn van der Stelt

  "Het is mooi om te zien hoe de leerlingen op een laagdrempelige manier kunnen genieten van stoere activiteiten"

  Roosmarijn van der Stelt
 • Internationale School - 4 daags kamp met 80 leerlingen

  "“We have had a Fantastic four days, filled with engaging activities!"

  Internationale School - 4 daags kamp met 80 leerlingen
 • Michel boomhorst

  "Door middel van leuke teambuilding opdrachten en spannende activiteiten zie je de leerlingen naar elkaar toe groeien"

  Michel boomhorst