• Standaard

  Slapen, eten, activiteiten, alles wordt verzorgd!

Onze Schoolkamp accommodatie

Outdoor Schoolkamp beschikt over een prachtige schoolkamp accommodatie, deze is speciaal ingericht voor de buitensport werkweken die wij aanbieden. Genietend van het buitenleven slapen wij in tenten, eten we in een grote groepstent, verblijven we aan het water en is er enorm veel ruimte om te sporten en spelen. Ook bij slecht weer zit u bij Outdoor Schoolkamp Nederland helemaal goed. Op het prachtige Resort de Arendshorst te Ommen beschikken wij over een functionele binnenruimte welke wij geheel tot onze beschikken hebben. Kortom, een unieke schoolkamp accommodatie!

Outdoor/ adventure accommodatie

Buitensport tijdens uw outdoor schoolkamp in Nederland, dit is precies waar Outdoor Schoolkamp Nederland voor staat. Denk hierbij aan kajakken op de Overijsselse Vecht, outdoor lasergame, mountainbike, longboarden, boogschieten, powerkiten en nog veel meer! Deze outdoor activiteiten zijn allemaal op en om Resort de Arendshorst te beleven. Tijdens uw actieve werkweek staat sportief genieten binnen onze schoolkamp accommodatie centraal.

De innerlijke mens

Op onze schoolkamp accommodatie staat sportief genieten centraal. Hierbij wordt er veel rekening gehouden met de innerlijke mens, zo genieten we van gave outdoor activiteiten, met de daarbij behorende kampeer taferelen. Maar genieten we binnen onze schoolkamp accommodatie ook van goed eten welk dagelijks vers bereid wordt, slapen we in tenten met maximaal 2 personen per tent, en hebben we een functionele binnenruimte tot onze beschikking. Op deze manier genieten we van de natuur, zijn we aan het survivallen maar dit allemaal wel binnen goed georganiseerde organisatie. Survivallen 2.0! Wel het gevoel, de materialen, de setting en ook goed eten, goede tenten en een zeer geschikte accommodatie met goed sanitair, een binnenruimte, sportvelden, etc.

Nieuws

 • Wat zeggen scholen over Outdoor Schoolkamp - Lees hier het gastenboek!

  Wij kunnen een heel verhaal vertellen over onze gave schoolkampen, en dit doe...

  Lees meer
 • Outdoor Schoolkamp voor iedereen, niemand blijft thuis omdat het kamp niet betaald kan worden.

  Bij Kijk Mij Sports zal het niet gebeuren dat een individuele leerling niet m...

  Lees meer
Meer nieuws
 • Arrangementen

  Arrangementen

  Een sportieve outdoor dag of een compleet verzorgde werkweek op een top locatie, daarvoor bent u bij Kijk Mij Sports aan...

  Bekijk de arrangementen
 • Kajak en GPS tour door Zwolle

  Kajak en GPS tour door Zwolle

  In een zoektocht naar een leuke opening of afsluiting van het schooljaar met je klas helpen wij je graag een handje.

  Bekijk het arrangement
 • Outdoor op locatie

  Outdoor op locatie

  Wilt u de introductie en sportdagen als school eens geheel of gedeeltelijk op een andere manier organiseren.

  Bekijk het arrangement
 • Teambuilding of bedrijfsfeest

  Teambuilding of bedrijfsfeest

  Personeelsfeest, teambuilding of bedrijfsuitje? Dat is pas echt geslaagd wanneer er maanden na afloop nog steeds over wordt...

  Lees meer
 • Odulphus Lyceum - Tilburg  - 6 daags kamp met 170 leerlingen

  "“Voor het derde jaar nu met Outdoor Schoolkamp weggeweest en ik kan er alleen maar positief over zijn! "

  Odulphus Lyceum - Tilburg  - 6 daags kamp met 170 leerlingen
 • Mavo Schravenlant - Schoolkamp met 120 leerlingen

  "“Dank voor de fijne samenwerking! We kijken allemaal, zowel leerlingen als docenten, terug op een zeer geslaagd kamp!"

  Mavo Schravenlant - Schoolkamp met 120 leerlingen
 • Jamie Maidman

  "Van aankomst tot vertrek was het kamp tot in de puntjes verzorgd!"

  Jamie Maidman
 • Roosmarijn van der Stelt

  "Het is mooi om te zien hoe de leerlingen op een laagdrempelige manier kunnen genieten van stoere activiteiten"

  Roosmarijn van der Stelt
 • Internationale School - 4 daags kamp met 80 leerlingen

  "“We have had a Fantastic four days, filled with engaging activities!"

  Internationale School - 4 daags kamp met 80 leerlingen
 • Michel boomhorst

  "Door middel van leuke teambuilding opdrachten en spannende activiteiten zie je de leerlingen naar elkaar toe groeien"

  Michel boomhorst