• Outdoor Schoolkamp kajakspel

  Slapen, eten, activiteiten, alles wordt verzorgd!

Waarom op Schoolkamp in Nederland

Op schoolkamp in Nederland is prachtig, we raken niet uit ontdekt

Hoe mooi is het om zo dicht bij huis, zo veel moois te ontdekken. Als we erop uit gaan zijn we vaak geneigd om te reizen naar verre locaties. Outdoor Schoolkamp is ervan overtuigd dat Nederland prachtig is! En dit delen wij graag door middel van onze toffe schoolkamp arrangementen met iedereen. Geen lange reizen met de bus om te vinden wat je thuis ook hebt. Ga met ons mee de natuur in en beleef de gave outdoor activiteiten en geweldige natuurschoon wat Nederland te bieden heeft.

“Niet in de afzondering zullen we onszelf ontdekken, maar onderweg, in de stad, in de menigte, als ding onder de dingen, als mens onder de mensen.” - Jean Paul Sartre

Outdoor schoolkamp teambuilding

Met elkaar in een ongedwongen setting genieten van uitdagende buitensport activiteiten is naast het feit dat dit erg leuk is, vooral waardevol. Dit zowel voor de leerlingen als voor docenten. Naast het plezier zijn wij van Outdoor Schoolkamp er van overtuigd dat gedurende de werkweek er veel meer belangrijke fundamenten voor de toekomstige periode op school worden gecreëerd.
Tijdens de outdoor werkweek in Nederland zijn zowel de leerlingen als de docenten intensief met elkaar bezig. Denk hierbij aan samenwerken tijdens de teambuilding games, doorzetten bij het kajakken of elkaar positief aanmoedigen bij het boogschieten. Samenwerking in een situatie die verder gaat en anders is dan deze op school naar voren komt. Daar staan wij voor bij Outdoor Schoolkamp Nederland.

De werkwijze van Outdoor Schoolkamp

Gedurende uw actieve werkweek bepaalt u samen met de instructeurs de insteek en benadering jegens de leerlingen. Zijn we bezig met teambuilding en is het belangrijk dat er zoveel mogelijk wordt samengewerkt. Dit is bijvoorbeeld erg interessant aan het begin van een schooljaar.  Of sluiten we een school periode af waarbij het waardevol dat de leerlingen nog één keer samen knallen en genieten van het welverdiende kamp. Waarbij uiteraard banden worden gecreëerd die ook buiten de school stand houden.

Los van deze team/groepsprocessen zijn wij ervan overtuigd dat onze aanpak en werkwijze bijdraagt aan het aanmoedigen van sportief gedrag, helpt bij het winnen aan zelfvertrouwen en goed zijn voor de ontwikkeling van de sociale vaardigheden van het kind.

Samen sporten, dat is ons vak!

Doe mij zo'n gaaf schoolkamp!

Nieuws

 • Schoolkamp in april - De droogste maand van het jaar!

  Niemand wil regen tijdens het schoolkamp, laat april nou de droogste maand van het jaar zijn in Nederland.

  Lees meer
 • Wordt onze nieuwste Outdoor Schoolkamp-ioen!

  Voor 2024 zijn wij opzoek naar versterking van ons team, kom werken bij het leukste buitensport bedrijf van Nederland...

  Lees meer
Meer nieuws
 • 3 daagse schoolkamp Ommen

  Drie daagse reis Ommen

  In een zoektocht naar een leuke opening of afsluiting van het schooljaar met je klas helpen wij je graag een handje.

  Bekijk het arrangement
 • Arrangementen

  Meerdaagse schoolkampen

  Organiseer hier het gaafste 2,3,4 of 5 daagse schoolkamp van Nederland, stel de reis geheel naar wens samen

  Wordt een schoolkamp held
 • Schoolkamp met gegarandeerd busvervoer

  Gegarandeerd busvervoer

  Jullie busvervoer per luxe touringcar geregeld door Outdoor Schoolkamp en geweldig verzorgd door South West tours

  Verzeker uzelf van vervoer
 • Schoolkamp in 1 dag

  Schoolkamp in 1 dag!

  De event special van het jaar: Een schoolkamp in 1 dag! Het beste alternatief voor de buitenlandreis of meerdaags schoolkamp

  Wat is er mogelijk
 • Outdoor op locatie

  Outdoor op locatie

  Wilt u de introductie en sportdagen als school eens geheel of gedeeltelijk op een andere manier organiseren.

  Bekijk de mogelijkheden
 • Odulphus Lyceum - Tilburg  - 6 daags kamp met 170 leerlingen

  "“Voor het derde jaar nu met Outdoor Schoolkamp weggeweest en ik kan er alleen maar positief over zijn! "

  Odulphus Lyceum - Tilburg  - 6 daags kamp met 170 leerlingen
 • Mavo Schravenlant - Schoolkamp met 120 leerlingen

  "“Dank voor de fijne samenwerking! We kijken allemaal, zowel leerlingen als docenten, terug op een zeer geslaagd kamp!"

  Mavo Schravenlant - Schoolkamp met 120 leerlingen
 • Jamie Maidman

  "Van aankomst tot vertrek was het kamp tot in de puntjes verzorgd!"

  Jamie Maidman
 • Roosmarijn van der Stelt

  "Het is mooi om te zien hoe de leerlingen op een laagdrempelige manier kunnen genieten van stoere activiteiten"

  Roosmarijn van der Stelt
 • Internationale School - 4 daags kamp met 80 leerlingen

  "“We have had a Fantastic four days, filled with engaging activities!"

  Internationale School - 4 daags kamp met 80 leerlingen
 • Michel boomhorst

  "Door middel van leuke teambuilding opdrachten en spannende activiteiten zie je de leerlingen naar elkaar toe groeien"

  Michel boomhorst