• Outdoor Schoolkamp kajakspel

  Slapen, eten, activiteiten, alles wordt verzorgd!

Wat zeggen scholen over Outdoor Schoolkamp - Lees hier het gastenboek!

Wij kunnen een heel verhaal vertellen over onze gave schoolkampen, en dit doen wij graag! Hier kunt u tevens lezen wat andere scholen over ons zeggen.

Brugklas kamp uit Tilburg                                  6 daags kamp met 170 leerlingen

“Voor het derde jaar nu met Outdoor Schoolkamp weggeweest en ik kan er alleen maar positief over zijn! De instructeurs zijn vriendelijk, denken goed met je mee, zijn behulpzaam en bieden interessante activiteiten aan waar je met grote groepen mee aan de slag kan. Aanrader voor een goed verzorgd schoolkamp!”

“Al drie jaar gaan wij met veel plezier op kamp naar een prachtige locatie in Ommen. Outdoor Schoolkamp is een super organisatie . Behulpzaam, vriendelijk en oplossingsgericht gaan ze te werk. Activiteiten en maaltijden zijn goed verzorgd!”

Praktijk onderwijs uit Haarlem                               3 daags kamp met 60 leerlingen

“Wij hebben een hele positieve ervaring gehad tijdens dit kamp met de begeleiders van het kamp! Alles is mogelijk, als er iets niet was dan werd er enorm veel moeite gedaan om er toch voor te zorgen. Hele lieve mensen en zeker een optie om nog een keer te reserveren. Mike en collega’s, onwijs bedankt!”

Middelbare school uit Schiedam                       4 daags kamp met 120 leerlingen

“Allereerst dank voor de fijne samenwerking! We kijken allemaal, zowel leerlingen als docenten, terug op een zeer geslaagd kamp. En we hadden natuurlijk heel erg geluk met het prachtige weer. De communicatie tussen jullie als organisatie en ons als school verliep soepel. Er was duidelijkheid, we hadden allemaal hetzelfde doel en wat jullie hebben beloofd, hebben jullie waargemaakt.

In de ochtend, middag en avond stond het eten op tijd klaar en de kwaliteit van het eten erg goed. Plus er was genoeg te eten! De activiteiten waren erg leuk, maar moesten aangepast worden vanwege de warmte. Jullie dachten met ons mee in oplossingen en activiteiten werden gelijk aangepast.”

Internationale school uit Den Haag                                4 daags kamp met 80 leerlingen

“We have had a Fantastic four days, filled with engaging activities. All instructors were helpful, informative and they engaged with the students.

Thank you so much for a wonderful experience!”

Praktijk onderwijs uit Stadskanaal                                 3 daags kamp met 41 leerlingen

“Nu 2 jaar op schoolkamp geweest met Outdoor Schoolkamp. Goed georganiseerd en een fijne samenwerking.! Leerlingen zijn erg enthousiast en wij als docenten ook!”

3e jaars middelbare school uit Stein                                          4 daags kamp met 149 leerlingen

Dit jaar voor het eerst met Outdoor Schoolkamp op kamp geweest. Het was een top week met gave activiteiten en heerlijke maaltijden. Allemaal zeer compleet en voor ieder wat wils. De communicatie verliep erg soepel waarbij de instructeurs flexibel waren en deden wat ze met ons afgesproken hebben. Erg enthousiast team met veel know how. Bedankt en tot volgend jaar!

Brugklas kamp uit Leidschendam                             2 x 3 daags kamp met 150 leerlingen

“Wij zijn half september 2 x drie dagen met leerlingen op kamp geweest. De communicatie vooraf was prettig. Toen we aankwamen stonden alle spullen klaar om de tenten op te zetten. Prima kwaliteit en eenvoudig in gebruik. De grote verzameltent was een uitkomst toen het een ochtend regende. We hebben heerlijk gegeten. Elke keer een buffet vorm, dit maakte het makkelijk voor de kieskeurige eters. Halal en vegetarische wensen was rekening mee gehouden.

De activiteiten (boogschieten, lucht buksschieten, en kajakken) waren leuk en werden enthousiast begeleid. De organisatie was flexibel en er werd steeds met ons overlegd wat wij als erg prettig hebben ervaren. De locatie met grote blokhut en disco gaf ons veel mogelijkheden en is zeker een aanrader!”

Middelbare school uit Hilversum                                    2 daags kamp met 25 leerlingen

Wederom bedankt voor het geweldige kamp. Na 2 volle dagen kijken wij voldaan terug. Er werd goed ingespeeld op de leerlingen! De activiteiten waren weer erg leuk en de maaltijden smaakte top! Toppers, enorm bedankt!

Bekijk de arrangementen!

 

Nieuws

 • Schoolkamp in april - De droogste maand van het jaar!

  Niemand wil regen tijdens het schoolkamp, laat april nou de droogste maand van het jaar zijn in Nederland.

  Lees meer
 • Wordt onze nieuwste Outdoor Schoolkamp-ioen!

  Voor 2024 zijn wij opzoek naar versterking van ons team, kom werken bij het leukste buitensport bedrijf van Nederland...

  Lees meer
Meer nieuws
 • 3 daagse schoolkamp Ommen

  Drie daagse reis Ommen

  In een zoektocht naar een leuke opening of afsluiting van het schooljaar met je klas helpen wij je graag een handje.

  Bekijk het arrangement
 • Arrangementen

  Meerdaagse schoolkampen

  Organiseer hier het gaafste 2,3,4 of 5 daagse schoolkamp van Nederland, stel de reis geheel naar wens samen

  Wordt een schoolkamp held
 • Schoolkamp met gegarandeerd busvervoer

  Gegarandeerd busvervoer

  Jullie busvervoer per luxe touringcar geregeld door Outdoor Schoolkamp en geweldig verzorgd door South West tours

  Verzeker uzelf van vervoer
 • Schoolkamp in 1 dag

  Schoolkamp in 1 dag!

  De event special van het jaar: Een schoolkamp in 1 dag! Het beste alternatief voor de buitenlandreis of meerdaags schoolkamp

  Wat is er mogelijk
 • Outdoor op locatie

  Outdoor op locatie

  Wilt u de introductie en sportdagen als school eens geheel of gedeeltelijk op een andere manier organiseren.

  Bekijk de mogelijkheden
 • Odulphus Lyceum - Tilburg  - 6 daags kamp met 170 leerlingen

  "“Voor het derde jaar nu met Outdoor Schoolkamp weggeweest en ik kan er alleen maar positief over zijn! "

  Odulphus Lyceum - Tilburg  - 6 daags kamp met 170 leerlingen
 • Mavo Schravenlant - Schoolkamp met 120 leerlingen

  "“Dank voor de fijne samenwerking! We kijken allemaal, zowel leerlingen als docenten, terug op een zeer geslaagd kamp!"

  Mavo Schravenlant - Schoolkamp met 120 leerlingen
 • Jamie Maidman

  "Van aankomst tot vertrek was het kamp tot in de puntjes verzorgd!"

  Jamie Maidman
 • Roosmarijn van der Stelt

  "Het is mooi om te zien hoe de leerlingen op een laagdrempelige manier kunnen genieten van stoere activiteiten"

  Roosmarijn van der Stelt
 • Internationale School - 4 daags kamp met 80 leerlingen

  "“We have had a Fantastic four days, filled with engaging activities!"

  Internationale School - 4 daags kamp met 80 leerlingen
 • Michel boomhorst

  "Door middel van leuke teambuilding opdrachten en spannende activiteiten zie je de leerlingen naar elkaar toe groeien"

  Michel boomhorst